בניית אתרים מקצועיים המותאמים למידות הלקוח!

בלוג בניית אתרים - דף 5

 • 5 כללי זהב לטיפוגרפיה באתר

  5 כללי זהב לטיפוגרפיה באתר

  כולנו יודעים ש"התוכן הוא המלך" ומבינים עד כמה חשוב התוכן באתר הן לקידום במנועי החיפוש והן להנעת הגולשים. אך עוד לפני שניגשים לתוכן, עלינו ליצור תנאים אופטימאליים שיגרמו לגולשים באתר לקרוא את התוכן שכל כך עמלנו על כתיבתו.
 • מקדמים אמנות בפרויקט משותף עם וואלה!שופס והום גאלרי

  מקדמים אמנות בפרויקט משותף עם וואלה!שופס והום גאלרי

  יצירות אמנות, גם כאלה של אמנים גדולים וידועים, כבר מזמן אינן נחלתם של בעלי הממון. טכניקות מתקדמות של רפרודוקציה והדפסה הובילו למהפכה בצריכת אמנות קלאסית ומודרנית והשלב הבא הוא שילוב רשת האינטרנט והגברת הנגישות והאפשרויות העומדות בפני הקהל.
 • עליה חדה בכמות נסיונות הפריצה

  עליה חדה בכמות נסיונות הפריצה

  בשל האירועים האחרונים אנו רואים עליה חדה בכמות נסיונות הפריצה לשרתים ולאתרים. בעוד האחריות על רמת אבטחת שרתים הינה שלנו בלקוחות מנוהלים ללא השתלטות מרחוק או בשרתים שיתופיים, עדיין קיימת אחריות אישית לאבטחת החשבון הספציפי שלכם ולאבטחת אתרכם והקוד.
 • פתרון חדשני ויצירתי למערך השרתים של מגזין אוטו

  פתרון חדשני ויצירתי למערך השרתים של מגזין אוטו

  אתר הבית של מגזין "אוטו" הוא אתר מורכב הכולל תוכן רב ואלמנטים טקסטואליים, גרפיים וטכנולוגיים רבים ומתוחכמים משולבים בו. האתר נהנה מתנועת גולשים רבה המעמיסה גם היא על שרתי האתר.
 • "אתר VOD" - מערכת חדשנית מבית ATP-LOGIC

  "אתר VOD" - מערכת חדשנית מבית ATP-LOGIC

  VOD) Video On Demand) הפך למונח שגור כמעט בכל בית בישראל בשנים האחרונות. ההתקדמות הטכנולוגית, לצד שינויים בהרגלי הצריכה בעולם המערבי, השפיעו גם על תהליכי צריכת המדיה בישראל.
 • ATP-LOGIC משיקה מערכת חדשנית לניהול אתרי הטבות

  ATP-LOGIC משיקה מערכת חדשנית לניהול אתרי הטבות

  חברת ATP-LOGIC השיקה מערכת חדשנית לניהול אתרי רווחה והטבות, המהווה פתרון שיווקי מתקדם לארגונים ולחברות עבור לקוחות הקצה שלהם - מועדוני רווחה לעובדים ומועדוני צרכנות ותכניות נאמנות.
 • מה שבטוח - לא פתוח

  מה שבטוח - לא פתוח

  היו ימים שקוד פתוח היה נחלתם הבלעדית של 'חנונים' רומנטיקנים, המתרפקים על חזון הקומונה הוירטואלית. אין ספק, שיתופיות באינטרנט והמילה 'פתוח' מחממת לרבים את הלב. אכן, היו ימים...
 • התוכן הוא המלך (מאמר שני בסדרת מאמרי "קידום אתרים")

  התוכן הוא המלך (מאמר שני בסדרת מאמרי "קידום אתרים")

  מאמר זה מבקש לגעת ברכיב שהינו משמעותי ומשקלו רב בהשגת היעדים, אותם הצבת בפני האתר. רכיב זה הינו הכנסת תכנים לאתר.
 • קידום אתרים - 10 טיפים

  קידום אתרים - 10 טיפים

  טעות רווחת בציבור הינה האמונה כי מרגע שאתר אינטרנט מוזן למנועי החיפוש הוא צפוי לזרם גדול של מבקרים. חשוב להבין שקידום אתר עסקי בעולם הווירטואלי של האינטרנט אינו שונה באופן מהותי מקידום העסק בעולם האמיתי.
 • תוכנת הסטטיסטיקות Webalizer

  תוכנת הסטטיסטיקות Webalizer

  מידע על תוכנת הסטטיסטיקות Webalizer, אופן השימוש והגישה.
 • איך לבחור מארח אתרים מתאים

  איך לבחור מארח אתרים מתאים

  בחירת ספק האחסון היא החלטה מאוד חשובה אשר תשפיע רבות על הצלחת האתר.
 • אבטחת מידע באמצעות SSL

  אבטחת מידע באמצעות SSL

  SSL - Secure Socket Layer - הינו הסטנדרט המקובל להעברת מידע מאובטח באינטרנט. פרוטקולי SSL מאפשרים לדפדפן של הגולש לתקשר עם האתר שלך ובאופן שקוף מקים ערוץ תקשורת מוצפן.
 • שב"א (ש.ב.א) - שירותי בנק אוטומטיים

  שב"א (ש.ב.א) - שירותי בנק אוטומטיים

  המבנה הייחודי של חברות האשראי מתרכז סביב צומת סליקה אחד ויחיד (processor) שאחראי לניתוב וסילוק מרבית סליקות האשראי בישראל. צומת הסליקה מתופעל על ידי חברת שב``א, חברת תפעול יחודית שעיקר עיסוקה ותוכלתה הינה סליקת עסקאות.
 • תכנות - שם המשחק להובלת האתר להצלחות

  תכנות - שם המשחק להובלת האתר להצלחות

  החלק הארי בהקמת אתר אינטרנט הוא ללא ספק תכנות - מדויק, מוקפד, מעודכן, קצר וללא תוספות מיותרות. תכנות ממוקד יכול להוביל את אתר הבית שלך ליעדים אותם הצבת לעצמך ולא להפוך להיות לעוד אתר נוסף בתוך ים של WEB.
 • קידום אתרים לחנויות מקוונות

  קידום אתרים לחנויות מקוונות

  כולנו מכירים את החנויות המקוונות. המסחר האלקטרוני הפך להיות המסחר החם. כל חברה/גוף עסקי שמעוניין למקסם את המכירות שלו ? פונה לרשת המקוונת.
 • יותר גולשים קונים באינטרנט

  יותר גולשים קונים באינטרנט

  קונים יותר ברשת (אילוסטרציה: Shutterstock)בישראל יש כיום 3.9 מיליון משתמשי אינטרנט מעל גיל 13. 40% דיווחו שעשו השנה שימוש ``חדש`` כלשהו באינטרנט.
 • המכירות המקוונות יגיעו לחצי טריליון ד'

  המכירות המקוונות יגיעו לחצי טריליון ד'

  חמישית מהמכירות בבריטניה נעשות ברשתזאת במהלך 2007. יותר ממיליארד בני אדם, או 17% מאוכלוסיית העולם, גולשים באינטרנט. כך עולה מנתוני IMRG
 • תכניות שותפים צבא משווקים שיילחם עבורך

  תכניות שותפים צבא משווקים שיילחם עבורך

  אני מחלק את שיטות השיווק באינטרנט לשתיים: אלה שהן ייחודיות לרשת ואלה שהן שיטות פרסום רגילות שהועברו לרשת. פרסום באמצעות מנועי חיפוש הוא שיטת פרסום ייחודית לרשת פרסום באמצעות מודעות בנר הוא העברה לרשת של שיטת הפרסום הנהוגה בעיתון או בטלוויזיה
 • שיווק ויראלי – תנו ללקוחות לעבוד עבורכם

  שיווק ויראלי – תנו ללקוחות לעבוד עבורכם

  שרות הדואר האלקטרוני hotmail היה השרות שמספר המשתמשים בו גדל בקצב המהיר ביותר בהיסטוריה האנושית. אין פלא: משווקי Hotmail נעזרו בקמפיין הפרסומי הגדול בהיסטוריה. הנקודה המעניינת בסיפור היא שהקמפיין לא עלה פרוטה אחת.
 • תבנית קבועה לניוזלטר מסייעת ביצירת קהל קוראים נאמן

  תבנית קבועה לניוזלטר מסייעת ביצירת קהל קוראים נאמן

  פעמים רבות הוצגה בפנינו השאלה מהו המבנה המתאים ביותר לניוזלטר או למכתב שיווקי? התשובה לכך היא שאין מבנה מומלץ אחד, אלא יש להתאים את המבנה לסוג התוכן ולמסר שאותו רוצים להעביר.
 • כוח המכירה והשיווק ברשת

  כוח המכירה והשיווק ברשת

  מה גורם ללקוח חצי רדום לרכוש מקרר בארבע וחצי לפנות בוקר ? במקרה של שיווק ומכירה און ליין התשובה נמצאת בשאלה. מהפכת האינטרנט השפיעה על חיינו ללא היכר ותחום השיווק והמכירות נחשב אחד הנהנים הגדולים מהמהפכה.
 • שיווק מחוץ לרשת – לפעמים ההזדמנויות נמצאות דווקא שם

  שיווק מחוץ לרשת – לפעמים ההזדמנויות נמצאות דווקא שם

  למכורים לשיווק באינטרנט צריך להזכיר מדי פעם שהתגלו חיים מחוץ לרשת ואפשר לנצל אותם לשיווק העסק האינטרנטי...
 • מה נדרש על מנת להקים חנות וירטואלית?

  מה נדרש על מנת להקים חנות וירטואלית?

  קיימת חשיבות רבה להכרת התהליכים וסדר הפעולות הנדרשות להקמת עסק ברשת האינטרנט. אין קיצורי דרך בשילוב הנכון של המרכיבים השונים הנדרשים. ביצוע חכם ונכון של כל השלבים הוא המתכון להצלחת העסק ברשת והפיכתו למערכת היוצרת רווח.
 • מה מוכרים באינטרנט?

  מה מוכרים באינטרנט?

  האתר הזה עוסק בשיווק באינטרנט באופן כללי, אבל לא אוכל שלא להדגיש את המוצר שלדעתי הוא המוצר האולטימטיבי למכירה באינטרנט: מוצר המידע הדיגיטאלי.
 • מהו מסחר אלקטרוני

  מהו מסחר אלקטרוני

  קניון און ליין הינה פלטפורמה להקמת חנויות וירטואלית. המערכת מספקת פתרון מושלם לגופים עסקיים, המעוניינים למכור מוצרים ושירותים באתר האינטרנט אותו הם מפעילים.
קבוצת אתרים פלוס: